Author: e***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Used for Taylor swift outfit, lovely feel of the wig
Color: Gold
Price: 116kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | Natural Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 285 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2311019990942517 |
Author: e***9
Date:
Review: Used for Taylor swift outfit, lovely feel of the wig
Color: Gold
Author: m***5
Date:
Review: Got this wig for a Taylor Swift theme party! Works perfectly.
Color: Gold
Author: :***)
Date:
Review: pretty wig using for a taylor swift costume
Color: Gold
Author: C***e
Date:
Review: Looks like the pics. Good for Taylor Swift costume.
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.